Kurumsal

Hızlı ,Etkin ve Ekonomik Çözüm Ortağınız

Ekin Danışmanlık

Ekonomik rekabetin gerisinde kalmamak, değişimi yakalamak için yönetim danışmanlığı ve bunları destekleyen eğitim hizmetlerimiz ile Endüstri, Gıda, Çevre, Makine Mühendisi uzman kadromuzla yanınızdayız.

Firmalar arası acımasız rekabetin gerçekleştiği günümüzde, her alanda yeni yatırımlar, yeni atılımlar, hızlı gelişmeler ve değişimlerin birbirini izlediği bir çağı yaşamaktayız. Bu ekonomik platformun en önemli kriterlerden olan müşteriler, belgelendirilmiş yönetim sistemlerine sahip ve personelini sürekli geliştiren kuruluşları tercih etmektedir.

Bu durum geçerli bir yönetim sistemine sahip olmayan kuruluşların, ilerleyen yıllarda pazar paylarını koruyamayacaklarını göstermektedir. Bu ihtiyaçlardan yola çıkan EKİN DANIŞMANLIK, farklı organizasyonlara, Yönetim Sistemleri doğrultusunda eğitim ve danışmanlık desteği vererek iyileştirilmesine katkıda bulunmaktadır.

  • ISO 14001 Belgesi almak hem kolay hen ekonomik, EKİN DANIŞMANLIK Uzman kodrosu ile size ekonomik çözümler sunmakta. ISO 14001Belgesi danışmanlık ve belge dahil 1250 TL+KDV
  • İslami kurallara uygunluğunu kanıtlayan Helal Belgesi artık almak çok kolay. Danışmanlık ve belge dahil sadece 1250 TL+KDV
  • KOSGEB Tarafından Kobilere verilen danışmanlık hizmeti sadece TSE hizmet yeterlilik belgeli danışmanlık firmaları tarafından verilmektedir.
  • ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim sistemi sadece 3500 TL + KDV ile artık almak çok kolay ve ekonomik.

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Bize Ulaşın +90 (312)435 52 75

Yalım Sokak 9/3 Kavaklıdere/ Ankara

info@ekindanismanlik.com